CALL CENTAR+381 65 801 2 507

Transmisija

Dahua PFS3206-4P-96

DAHUA PFS3206-4P-96Očvrsnuti Layer 2 neupravljivi PoE 4-portni switch2x 1000 Base-X (SFP)1x 10/..

11,545RSD

GSFP-1310R-20-SMF Industrijski SFP modul

DAHUA GSFP-1310R-20-SMFIndustrijski SFP modul1.25GbpsSingle mode1550nm sending1310nm receivingS..

7,038RSD

GSFP-1310T-20-SMF Industrijski SFP modul

DAHUA GSFP-1310T-20-SMFIndustrijski SFP modul1.25GbpsSingle mode1310nm sending1550nm receivingS..

7,038RSD

GSFP-850-MMF Industrijski SFP modul

DAHUA GSFP-850-MMFIndustrijski SFP modul1GbpsMulti-mode 850nm (850 nm sending, 850 nm receiving..

4,729RSD

LR1002 Ethernet over Coax ePoE pasivni adapter

DAHUA LR1002Ethernet over Coax ePoE pasivni adapter1X RJ45 10/100Mbps port, 1x BNCRadi samo u k..

1,649RSD

LR1002-1EC Ethernet over Coax adapter

DAHUA LR1002-1ECEthernet over Coax adapter1x 10/100 Mbps Base-TX1x BNCDometi za RG59B/U kabl: 4..

3,739RSD

LR1002-1ET Ethernet over Coax adapter

DAHUA LR1002-1ETEthernet over Coax adapter1x 10/100 Mbps Base-TX1x BNCDometi za RG59B/U kabl: 4..

3,739RSD

LR2110-8ET-120 Industrijski ePoE 8-portni switch

DAHUA LR2110-8ET-120Industrijski ePoE 8-portni switchPodržava ePoE do 800m dužine uz kompatibil..

27,158RSD

LR2226-24ET-360 ePoE 24-portni switch

DAHUA LR2226-24ET-360ePoE 24-portni switchPodržava ePoE do 800m dužine uz kompatibilne Dahua pr..

66,304RSD

PFS3005-5ET-L 5-portni switch

DAHUA PFS3005-5ET-L5-portni switch5x 10/100 Base-TSwitching Capacity 1GbpsPacket Forwarding Rat..

1,209RSD

PFS3005-5GT-L 5-portni gigabitni switch

DAHUA PFS3005-5GT-L5-portni gigabitni switch5x 10/100/1000 Base-TSwitching Capacity 10GbpsPacke..

1,759RSD

PFS3006-4ET-36 4-portni PoE switch sa 2 uplink-a

DAHUAPFS3006-4ET-364-portni PoE switch sa 2 uplink-aSPECIFIKACIJEImePFS3006-4ET-36KategorijaPoE Svič..

5,717RSD

PFS3006-4ET-60-V2 PoE 4-portni switch sa 2 uplink-a

DAHUA PFS3006-4ET-60-V2PoE 4-portni switch sa 2 uplink-aPort 1–4: 4 × RJ-45 10/100Mbps (PoE)Por..

6,267RSD

PFS3006-4GT-60-V2 PoE 4-portni gigabitni switch sa 2 uplink-a

DAHUA PFS3006-4GT-60-V2PoE 4-portni gigabitni switch sa 2 uplink-aPort 1–4: 4 × RJ-45 10/100/10..

8,028RSD

PFS3008-8ET-L 8-portni switch

DAHUA PFS3008-8ET-L8-portni switch8x 10/100 Base-TSwitching Capacity 1.6GbpsPacket Forwarding R..

1,540RSD

Prikaz 1 do 15 od 43 (3 Pages)